آموزشی 2020-11-22 زمان مطالعه: 4 دقیقه

بررسی فلسفی بازی معروف کازینویی پوکر

پوکر چیست؟ بسیاری از افرادی که به تازگی وارد دنیای پوکر شدند برداشت غلطی از این بازی دارند . اما با توجه به سختی های پیچیدگی های این بازی و نحوه بازی در گذشته به دور از انتظار نیست که مردم این دیدگاه را داشته باشند. بعضی‌ها فکر می‌کنند پوکر تماما با بلوف زدن پیش می‌رود، بعضی دیگر فکر می‌کنند که یک بازی شانسی است. عده‌ای نیز فکر می‌کنند که این بازی مربوط به افراد قمارباز است . همچنین برخی افراد نیز آن را سکوی پرتابی برای موفقیت می‌بینند.

تصمیم‌ها

decisions

پوکر بازی تصمیم‌گیری هاست. هرچه قدر تصمیم ‌گیری بهتری انجام بدهید،‌ شانس این که در مجموع برنده باشید بیشتر خواهد شد. پس اگر می‌خواهید در پوکر برنده باشید باید بتوانید بیشترین تصمیم های درست را بگیرید و همچنین حریف را مجبور به اشتباه کردن کنید. دیوید اسکلانسکی نویسنده معروف کتاب‌های در زمینه ی پوکر، اشتباه را به این شکل تعریف می‌کند : تصمیمی متفاوت با تصمیمی که اگر کارت حریف را می‌دانستیم می‌گرفتیم.

البته حتی اگر کارت حریف را نیز بدانید همیشه نمی‌توانید بهترین تصمیم را بگیرید. چرا که فراتر از کارت‌های او ، عملکردش نسبت به تصمیم شما مهم است و شما از آن عملکرد ‌خبری ندارید. تصمیم درست حالتی است که کارت حریف را بدانید و عکس‌العمل او را  نیز بدانید تا به نتیجه برسید، درنتیجه اشتباه در پوکر به این معنی است که تصمیمی متفاوت با تصمیم درست بگیرید.

مهارت

skills

مهارت در پوکر چیست؟ گاهی وقت ها بازی بهینه و منطقی صرفا با محاسبات ریاضی به دست می‌آید، مثل حالتی که تمام پول حریف را با داشتن کارتی خوب و احتمال برد بالا کال می‌کنید.

گاهی اوقات نیز بازی منطقی وقتی است که سعی کنید کارت حریف را به صورت تقریبی حدس بزنید، این کار می‌تواند با استفاده از توجه به عملکردهای قبلی او در دست‌های قبل،‌ نحوه شرطبندی و عکس‌العملش نسبت به تصمیم شما و تحلیل حریف از لحاظ روانی انجام شود.

با رسیدن به این فاکتورها می‌توانید در پوکر به مهارت برسید.

برای اینکه بتوانید به تصمیم درست نزدیکتر شوید باید فاکتورهای بسیار زیادی را بررسی کنید، این موضوع زمان می‌برد. این کار یک هنر است. ممکن است رسیدن به درجه استادی در آن یک عمر طول بکشد.

شانس

chance

شانس در پوکر چیست؟ گاهی اوقات ممکن است با اینکه تصمیم‌گیری درستی داشته باشید، پول خود را به شخصی که نسبت به او برتری داشتید ببازید. ممکن است او تنها یک کارت در کل ورق‌ها بخواهد و آن کارت به شکل باورنکردنی روی زمین قرار بگیرد و تمام محاسبات شما از بین برود. البته این موضوع نیز با استفاده از روش‌هایی مثل مدیریت سرمایه و کنترل واریانس تا حد زیادی قابل کنترل خواهد بود.

با این حال شانس عضو جدانشدنی از پوکر است. این موضوع می‌تواند باعث شود یک بازیکن حرفه‌ای برای مدت زیادی بازنده باشد. و یا شاید یک بازیکن بد به طور شانسی برنده شود.

بازی شانس و مهارت

chanse & skill

همیشه بحثی درباره پوکر وجود دارد، که آیا این بازی بر اساس شانس است و یا مهارت. هر دو عنصر به صورت واضح در پوکر وجود دارند. اما کدامیک تاثیر بیشتری روی بازی دارد؟ آیا ممکن نیست که بتوانیم تاثیر شانس را کاهش دهیم و تاثیر مهارت را در بازی به حداکثر برسانیم؟ مطمئنا تاثیر شانس برای یک بازیکن مبتدی و ناشی بسیار بزرگتر از تاثیر آن برای یک بازیکن حرفه‌ای به نظر می‌رسد. همچنین برای بازیکنی که کاملا محافظه‌کار است نسبت به بازیکنی که به دنبال خوردن کارت‌های معدود می‌رود این تاثیر به مراتب کمتر است. ولی سوال این است که آیا می‌توان روی آن سرمایه‌گذاری کرد یا خیر؟ بسیاری از کسانی که پول خود را وارد این بازی می‌کنند صرفا به جنبه شانس و قمار آن توجه دارند، سعی کنید جزو آن‌ها نباشید و از هوش و مهارت خود استفاده کنید.

پوکر امروز

online poker

امروزه پوکر در دسترس همگان است. تعداد زیادی سایت پوکر آنلاین برای بازی با پول واقعی وجود دارند. همچنین منابع اطلاعاتی فراوان باعث تسهیل در آموزش آن شده است. جالب است بدانید که بسیاری از بازیکنان پوکر تمام طول روز را در حال کلیک کردن هستند تا به هدف خود برسند.

با ثبت نام در امپرور پوکر و ثبت نام در پروز پوکر ، می‌توانید از پشتیبانی خانه پوکر ایرانیان استفاده کنید.

0
0

آیا موافق شرایط خانه پوکر هستید؟

با توجه به فضای آلوده این روزهای سایت های بت و تشویق نوجوانان و جوانان به قمار و تبلیغات گول زننده کسب درآمد میلیونی در بازیهایی که هیچگونه شانسی برای پیروزی کاربر در نظر گرفته نشده  (بازی‌هایی نظیر انفجار ، سنگ کاغد قیچی) که همگی این بازیها از قبل برنامه نویسی شدن لازم دانستیم به نکاتی اشاره کنیم

هدف اصلی ما در خانه پوکر آگاه سازی کاربران است به گونه ای که در نگاه اول متوجه سایت های کلاهبردار بشن و در ادامه عواقب بازی و قمار کردن اشتباه آگاه شوند ، سیاست ما به هیچ وجه ، پوکر باز کردن آدم های عادی نیست تمام فعالیت ما برای این اساس است که به کسانی که سابقا پوکر باز بودند کمک کنیم که بهترین انتخاب را بکنند 

بسیاری از دوستان پیام میدن که مطالب آموزشی برای پوکر بازای مبتدی بزارید ، ما در مواجهه با همچین مواردی برادرانه ازشون خواهش میکنیم وارد این فضا نشن شما هم اگر با همچین مواردی مواجه شدین با هر ادبیاتی که میتوانید این موضوع رو به اطلاعشون برسونید

ما در خانه پوکر  بجای اینکه مطالب آموزشی پایه ای پوکر را بزاریم ، مطالب پیشرفته و ویدئو هایی تخصصی که در یوتیوب موجود نیست را برای پوکربازان حرفه ای خریداری میکنیم که با تسلط و کنترل بیشتری بازی کنند 

تیم ما به دسته بسیار محدودی از بازیکنان که اولا بالای ۲۰ سال هستند و بعد شغلشون پوکر هست و مهارت ، دانش ، آگاهی و بانکرول کافی برای بازی دارن و دنبال پیشرفت هستن و نمیخوان قمار کنن تحت شرایطی که ما اعلام می‌کنیم سرویس حرفه ای ارائه میدهد   

در آخر خاطرنشان میکنیم که پوکر یک بازی مهارتی است نه شانسی

پوکر دانش میخواد

پوکر مطالعه مستمر میخواد

پوکر آگاهی و مسؤلیت پذیری میخواد

پوکر بانکرول و مدیریت سرمایه میخواد

پوکر کنترل ذهن و هوش هیجانی برای کنترل احساسات میخواد  

در صورتیکه این شرایط را داشته باشید میتوانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید در غیر اینصورت هیچگونه سرویسی از ما دریافت نخواهید کرد