عمومی 2020-11-22 زمان مطالعه: 5 دقیقه

تاپ ترین پوکربازان جوان سال 2020 و میزان درآمدشان از این بازی

پوکر در دوره‌های مختلف مثل بقیه ورزش ها اسطوره ها و قهرمان هایی داشته است. دویل برانسون، کریس فرگوسن، جانی چان، سم فارها و اریک سیدل را می‌توان از معروف‌ ترین و شناخته ‌شده ‌ترین پوکربازان تاریخ در نظر گرفت. این بازیکنان به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافته‌اند و درآمد های هنگفتی از این بازی بدست آوردند، برای مثال فیل آیوی و سم فارها در مجموع 100 میلیون ‌دلار از مسابقات پوکر برنده شده‌اند.

درحالی ‌که اغلب این اساطیر رقابت های خود را از کازینو و تورنومنت‌ها آغاز کرده‌اند، نسل جدید بازیکنان پوکر روش دیگری را برای به موفقیت رسیدن انتخاب کرده اند. آن‌ها با شرکت در مسابقات آنلاین توانستند به مهارت برسند و در مسیرموفقیت و پیرروزی قرار بگیرند.

با اینکه سن بیشتر این بازیکنان هنوز به ۳۰ سال هم نرسیده است اما توانستند نام خود را در تاریخ به ثبت برسانند. در این مقاله اسامی 5 بازیکن برتر سال 2020 را برایتان آورده‌ایم تا با میزان سرمایه و موفقیت‌های ‌شان آشنا شوید.

5 نفر از برترین پوکربازان و درآمدشان از پوکر

1- فدر هلز – 32.5 میلیون ‌دلار

Fedor Holz

فدر هلز (Fedor Holz) با IQ نزدیک به 155، یکی از پوکربازان افسانه‌ای دنیای پوکر به حساب می‌آید. این بازیکن آلمانی همانند بسیاری از بازیکنان نسل جدید، حرفه ‌ی خود را به صورت آنلاین و با نام کاربری CrownUpGuy آغاز کرد اما پس از مدتی به مسابقات لایو روی آورد و برای همیشه از دنیای آنلاین کناره‌گیری کرد.

او در حال حاضر در وین اقامت دارد و در تورنومنت‌های های – رولر سراسر جهان به رقابت می‌پردازد. فدر هلز به جوایز چشم‌گیری در میز های WPT  و WSOP  دست یافته و برنده‌ی دستبند طلایی WSOP  نیز شده است.

جالب است بدانید که او از دانشگاه انصراف داد تا تمرکز بیشتری بر روی پوکر داشته باشد. این موضوع باعث شد که بتواند دارایی‌اش را تا سال ۲۰۲۰ به ۳۰ میلیون‌دلار برساند.

فدر هلز همچنین برنده‌ی چندین جایزه‌ی نقدی (در مجموع 11 میلیون‌دلار) از WSOP‌ شده است. او در WPT‌ نیز به موفقیت‌هایی دست یافت و توانست برنده‌ی 5 جایزه‌ی نقدی (در مجموع 5 میلیون‌دلار) شود. فدر هلز در رقابت‌های آنلاین WSOP سال 2020 نیز شرکت کرده تا بتواند مهارت‌های خود را به نمایش گذارد.

 

2- دن کلمن – 28.9میلیون‌ دلار

Dan Colman

 

دن کلمن (Dan Colman)، حرفه ‌ی خود را از مسابقات آنلاین و با نام‌های کاربری mrGR33N13 و  riyyc225آغاز کرد. در واقع این پوکرباز اهل ماساچوست بعد از ورود به دنیای پوکر با پستی‌ها و بلندی‌های زیادی روبرو شد. او به خاطر داشتن چندین اکانت و مدیریت ضعیف حساب مالی‌اش ، بیش از یک سال اجازه‌ی شرکت در مسابقاتPoker Stars  را نداشت.

اما سرانجام در سال 2013 توانست در مسابقات آنلاین Poker Stars به رقابت بپردازد. دن کولمن در سال 2014 برنده‌ی بزرگترین جایزه‌ی نقدی WSOP (15 میلیون‌دلار) شد. او در کنار این پیروزی اولین دستبند طلای WSOP خود را نیز بدست آورد و همچنین برنده‌ی جوایزی از تورنومنت‌های EPT، WPT  نیز شد.

دن کولمن تاکنون به 10 جایزه‌ی نقدی، دو تیبل فینال و یک دستبند طلا از WSOP دست یافته است که دارایی او را به 17 میلیون ‌دلار افزایش داده است.

قابل ذکر است که فعالیت او در WPT کمتر بوده و تاکنون به 5 جایزه‌ی نقدی (1.7 میلیون‌دلار) و 3 تیبل فینال راه یافته است. او که در حال حاضر 30 سال دارد، حدودا 30 میلیون دلار ثروت دارد.

 

3- جیسن کئون – 23 میلیون‌دلار

Jason Koon

 

جیسن کئون (Jason Koon) ، 35 سال دارد. او که حرفه ‌ی خود را از سال 2006 و با شرکت در مسابقات آنلاین آغاز کرده، در طی سال‌های اخیر به عنوان مربی پوکر در سایت آموزشی Run It Once فعالیت کرده است، جالب است بدانید که او با شرکت در مسابقات لایو نیز توانست به جوایز بزرگی دست یابد.

این بازیکن که اهل ویرجینیای غربی است، در مسابقات های – رولری همچون Triton and Poker Masters بازی کرده است، نام کاربری او در مسابقات آنلاین JAKoon1985 بود و پس از ورود به مسابقات لایو توانست تنها در 12 سال به 124 جایزه‌ی نقدی دست یابد بیاد بگوییم که که میزان جوایز او از سال 2016 تاکنون در مسابقات های – رولر بسیار زیاد و چشم گیر بوده است.

جیسن کئون بیش از نصف جوایز پوکرش را از سال 2018 و عمدتا از تورنومنت‌های Triton در آسیا و اروپا بدست آورده است. جیسن کئون از سال 2009 توانسته برنده‌ی 38 جایزه‌ی نقدی (1.6 میلیون‌دلار) از مسابقات WSOP شود.

 

4- آدریان متیوس – 20 میلیون‌دلار

Adrian Mateos

این بازیکن اسپانیایی متولد 1994 توانسته برنده‌ی سه دستبند طلای WSOP شود که اولین دستبندش را نیز در سال 2013 از مین‌اونت اروپا و در طی اولین حضورش در تورنومنت‌های WSOP‌ بدست آورده است. قابل ذکر است که او در این رقابت تنها 19 سال سن داشته است. آدریان متیوس  (Adrian Mateos)، با وجود این‌که بیشتر به رقابت در مسابقات لایو می‌پردازد اما گاهی در پوکر آنلاین با نام کاربری Amadi_017 و در سایت PokerStars نیز بازی می‌کند.

او که حرفه‌ی خود را در اسپانیا آغاز کرده بود، پس از مدتی به لندن رفت تا در مسابقات لایو بیشتری به رقابت بپردازد. آدریان متیوس به عنوان یکی از موفق‌ترین پوکربازان اسپانیایی در دنیا شناخته می‌شود که در طی چند سال اخیر توانست به نتایج چشم‌ گیری در مسابقات بین‌المللی دست یابد. قابل ذکر است که او تاکنون برنده‌ی بیش از 150 رقابت در دنیا و 16 جایزه‌ی نقدی از WSOP‌ (1.8 میلیون‌ دلار) شده است و میزان جوایز نقدی او تا سال 2020 نیز به بیش از 20 میلیون‌ دلار رسیده است.

 

5- چارلی کارل – 9.5 میلیون‌دلار

Charlie Carrel

چارلی کارل (Charlie Carrel) 27 ساله که در لندن متولد شده است، در دوران نوجوانی در مسابقات لو – استک پوکر شرکت کرد و پس از مدتی در سال 2013 برنده‌ی جایزه‌ای بزرگ از PokerStars Sunday Scoop شد. او اولین‌بار با نام کاربری Epiphany77  در پوکر آنلاین حضور یافت.

چارلی کارل سرانجام از دنیای پوکر آنلاین کناره‌گیری کرد و به رقابت در مسابقات لایو پرداخت. او توانست با موفقیت‌های پی‌درپی در Grosvenor Poker Tour و EPT مونت‌کارلو به سرعت مرکز توجه همگان قرار گیرد. همچنین در سال 2017 نیز به جوایز ارزنده‌ای از مسابقات های – رولری همچون PokerStars Caribbean Championship دست یافت.

در حال حاضر چارلی کارل با کسب 4 عنوان EPT و یک پیروزی WPT در جایگاه سوم لیست جوایز نقدی تمام دوران انگلستان قرار گرفته است. کسب جایزه‌ی 1.6 میلیون‌دلار از Triton Poker London در سال 2019 بهترین جایزه او در طی حرفه‌ی پوکرش بوده است.

 

با ثبت نام در امپرور پوکر و ثبت نام در پروز پوکر ، می‌توانید از پشتیبانی خانه پوکر ایرانیان استفاده کنید.

 

 

 

1
0

آیا موافق شرایط خانه پوکر هستید؟

با توجه به فضای آلوده این روزهای سایت های بت و تشویق نوجوانان و جوانان به قمار و تبلیغات گول زننده کسب درآمد میلیونی در بازیهایی که هیچگونه شانسی برای پیروزی کاربر در نظر گرفته نشده  (بازی‌هایی نظیر انفجار ، سنگ کاغد قیچی) که همگی این بازیها از قبل برنامه نویسی شدن لازم دانستیم به نکاتی اشاره کنیم

هدف اصلی ما در خانه پوکر آگاه سازی کاربران است به گونه ای که در نگاه اول متوجه سایت های کلاهبردار بشن و در ادامه عواقب بازی و قمار کردن اشتباه آگاه شوند ، سیاست ما به هیچ وجه ، پوکر باز کردن آدم های عادی نیست تمام فعالیت ما برای این اساس است که به کسانی که سابقا پوکر باز بودند کمک کنیم که بهترین انتخاب را بکنند 

بسیاری از دوستان پیام میدن که مطالب آموزشی برای پوکر بازای مبتدی بزارید ، ما در مواجهه با همچین مواردی برادرانه ازشون خواهش میکنیم وارد این فضا نشن شما هم اگر با همچین مواردی مواجه شدین با هر ادبیاتی که میتوانید این موضوع رو به اطلاعشون برسونید

ما در خانه پوکر  بجای اینکه مطالب آموزشی پایه ای پوکر را بزاریم ، مطالب پیشرفته و ویدئو هایی تخصصی که در یوتیوب موجود نیست را برای پوکربازان حرفه ای خریداری میکنیم که با تسلط و کنترل بیشتری بازی کنند 

تیم ما به دسته بسیار محدودی از بازیکنان که اولا بالای ۲۰ سال هستند و بعد شغلشون پوکر هست و مهارت ، دانش ، آگاهی و بانکرول کافی برای بازی دارن و دنبال پیشرفت هستن و نمیخوان قمار کنن تحت شرایطی که ما اعلام می‌کنیم سرویس حرفه ای ارائه میدهد   

در آخر خاطرنشان میکنیم که پوکر یک بازی مهارتی است نه شانسی

پوکر دانش میخواد

پوکر مطالعه مستمر میخواد

پوکر آگاهی و مسؤلیت پذیری میخواد

پوکر بانکرول و مدیریت سرمایه میخواد

پوکر کنترل ذهن و هوش هیجانی برای کنترل احساسات میخواد  

در صورتیکه این شرایط را داشته باشید میتوانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید در غیر اینصورت هیچگونه سرویسی از ما دریافت نخواهید کرد