عمومی 2020-12-10 زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی مارتین جیکوبسون پوکر باز معروف سوئدی

مارتین جیکوبسون یکی از برترین بازیکنان پوکر در جهان می باشد که در این مقاله می خواهیم بیوگرافی این شخص را بررسی کنیم.

همان گونه که شاید شما ممکن است راجب اسم نام مارتین جیکوبسن چیزهای شنیده باشید باید ارض کنیم خدمت شما که او یکی از بازیکن هایی است که در مسابقات پوکر جهانی به درجه ها و مقام های والایی دست پیدا کرده است که فی الواقع از آروز های هر بازیکن پوکر می باشد. مارتین جیکوبسون به خوبی از پس مسابقات و رویداد های پوکر برآمده و در آنها موفق شده است . در حال حاضر به عنوان یکی از معروف ترین پوکر پلیر های جهان شناخته می شود.

مارتین جیکوبسون در لیست برترین های پوکر جهان

اگر به مسابقات و رویداد های جهانی پوکر علاقه مند باشید و به سراغ لیست برترین  بازیکنان پوکر در جهان رفته باشید، حتما نام مارتین جیکوبسون را در این لیست خواهید دید که صد البته این لیست به علت زیاد بودن تعداد پوکر باز ها در جهان به یک لیست بسیار بلند بالا تبدیل شده است و در آن پوکر باز های بسیار زیادی جای گرفته اند که با توجه به زیاد بودن تعداد آنها و عطشی که برای به دست آوردن عنوان قهرمانی دارند، قهرمان شدن در مسابقات پوکر مخصوصاً در حالت جهانی بسیار سخت و مشکل می باشد.

برد های مارتین جیکوبسون

با توجه به این قضیه که مارتین جیکوبسون از سنین نوجوانی و جوانی خود وارد بخش حرفه ای پوکر در زندگی اش شده و از همان دوران به رقابت با رقبای خود در بزرگترین مسابقات پوکر پرداخته است، تعداد برد های او نیز بسیار زیاد می باشد و در مسابقات مختلفی حضور پیدا کرده و توانسته تا برد های بسیاری را به دست بیاورد که از مهمترین آنها می شود به بردهای او در مسابقات جهانی اشاره نمود.

زندگینامه مارتین جیکوبسون

مارتین جاکوبسن متولد تاریخ سی ام ماه ژوئن سال 1987 میلادی می باشد و به عنوان یکی از جوان ترین بازیکن های موفق در جهان شناخته می شود. او متولد کشور سوئد بوده و در شهر استکهلم به دنیا آمده است که بعد از چندین سال زندگی در شهرستان تصمیم گرفت تا برای ادامه زندگی کشور سوئد را ترک کرده و راهی امریکا شود.

خاطرات مارتین جیکوبسون

مارتین جیکوبسون  خاطرات بسیار تلخی در دوران کودکی خود داشته است چون او در سنین نوجوانی خود مادرش را از دست داد و پدرش بعد از این که مادرش فوت کرد تصمیم گرفت تا برای بار دوم ازدواج کند و اینکار را خیلی سریع انجام داد و مارتین که هنوز نتوانسته بود با مرگ مادر خود را به طور کامل کنار بیاید، تصمیمی گرفت که به دنبال راهی برای بهتر شدن حالش باشد.

به همین علت او به انجام بازی های پوکر روی آورد چون که تمام تفکر او را مشغول به خود می کرد و باعث شد تا کمتر به غم فقدان مادرش فکر کند که این موضوع سبب شد که مارتین جیکوبسون بعد از مدت کوتاهی و در سن 18 سالگی بتواند تا به عنوان یک پوکر باز حرفه‌ای وارد مسابقات حرفه‌ ای جهان شود.

درآمد مارتین جیکوبسون

جایزه پوکر مارتین جیکوبسون که در بازی ها و تورنمنت پوکر جهان به دست آورده است، باعث شده تا او بتواند یک سرمایه درست و حسابی برای خودش از دل مسابقات پوکر بیرون بکشد که در حال حاضر به عنوان یکی از پر درآمدترین پلیر های جهان شناخته می‌شود که این موضوع سبب شده تا نام او در بزرگان این عرصه قرار بگیرد.

کلیپ های مارتین جاکوبسون بارها و بارها از طرف هوادارانش و همینطور برنامه‌های آنالیز کننده مسابقات پوکر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

شهرت و محبوبیت این پوکر باز جوان

شهرت بسیار زیاد مارتین جیکوبسون در واقع به خاطر پیروزی های بسیار زیاد  در مسابقات رسمی و مهم  در جهان می باشد که از مهمترین آنها می‌توانیم به قهرمانی و در مسابقات WSOP که مسابقات جهانی پوکر می باشد اشاره کنیم 2 در این رقابت‌ها موفق به کشب دستبند طلا شده است.

پوکر آنلاین و ثبت نام در امپرور پوکر را پیشنهاد می‌کنیم.

0
0

آیا موافق شرایط خانه پوکر هستید؟

با توجه به فضای آلوده این روزهای سایت های بت و تشویق نوجوانان و جوانان به قمار و تبلیغات گول زننده کسب درآمد میلیونی در بازیهایی که هیچگونه شانسی برای پیروزی کاربر در نظر گرفته نشده  (بازی‌هایی نظیر انفجار ، سنگ کاغد قیچی) که همگی این بازیها از قبل برنامه نویسی شدن لازم دانستیم به نکاتی اشاره کنیم

هدف اصلی ما در خانه پوکر آگاه سازی کاربران است به گونه ای که در نگاه اول متوجه سایت های کلاهبردار بشن و در ادامه عواقب بازی و قمار کردن اشتباه آگاه شوند ، سیاست ما به هیچ وجه ، پوکر باز کردن آدم های عادی نیست تمام فعالیت ما برای این اساس است که به کسانی که سابقا پوکر باز بودند کمک کنیم که بهترین انتخاب را بکنند 

بسیاری از دوستان پیام میدن که مطالب آموزشی برای پوکر بازای مبتدی بزارید ، ما در مواجهه با همچین مواردی برادرانه ازشون خواهش میکنیم وارد این فضا نشن شما هم اگر با همچین مواردی مواجه شدین با هر ادبیاتی که میتوانید این موضوع رو به اطلاعشون برسونید

ما در خانه پوکر  بجای اینکه مطالب آموزشی پایه ای پوکر را بزاریم ، مطالب پیشرفته و ویدئو هایی تخصصی که در یوتیوب موجود نیست را برای پوکربازان حرفه ای خریداری میکنیم که با تسلط و کنترل بیشتری بازی کنند 

تیم ما به دسته بسیار محدودی از بازیکنان که اولا بالای ۲۰ سال هستند و بعد شغلشون پوکر هست و مهارت ، دانش ، آگاهی و بانکرول کافی برای بازی دارن و دنبال پیشرفت هستن و نمیخوان قمار کنن تحت شرایطی که ما اعلام می‌کنیم سرویس حرفه ای ارائه میدهد   

در آخر خاطرنشان میکنیم که پوکر یک بازی مهارتی است نه شانسی

پوکر دانش میخواد

پوکر مطالعه مستمر میخواد

پوکر آگاهی و مسؤلیت پذیری میخواد

پوکر بانکرول و مدیریت سرمایه میخواد

پوکر کنترل ذهن و هوش هیجانی برای کنترل احساسات میخواد  

در صورتیکه این شرایط را داشته باشید میتوانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید در غیر اینصورت هیچگونه سرویسی از ما دریافت نخواهید کرد