عمومی 2020-11-26 زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی حسین انسان

حسین انسان از معروف ترین پوکر بازان ایرانی-آلمانی است که با برنده شدن جایزه 10 میلیون دلاری در سال 2019 سرو صدای زیادی کرد.

 حسین انسان کیست؟

او در تاریخ 22 مه سال 1964 معادل 1 خرداد 1343 در اهواز به دنیا آمد. اکنون 55 سال سن دارد. 30 سال پیش در سن 20 سالگی از ایران به آلمان مهاجرت کرده است. همسر او آلمانی است و صاحب یک فرزند دختر است. او ابتدا شروع به تحصیل در رشته معماری کرد. پس از آن مدتی به کار نقاشی ساختمان پرداخت. بعد از مدتی هم شرکت تاکسیرانی خود را تاسیس کرد.

حسین از همان ابتدا علاقه زیادی به بازی های کازینویی داشت و در سال 2000 شروع به این بازی ها کرد و روز به روز حرفه ای تر شد و تا کنون در چهل و سه مسابقه بین المللی پوکر شرکت کرده است. او برای اولین بار در مسابقه ای در دورتموند آلمان از بین 300 نفر برنده پورشه پانامرا شد.

وی از سال 2014  تاکنون اولین برنده غیر آمریکایی مسابقات پوکر است. بیش از او در سال 1990 منصور مطلوبی و در سال 1992  حمید دستمالچی موفق به کسب مقام اول در این رقابت ها شده بودند.

حسین انسان تاکنون در 12 تورنمنت اروپایی موفق بوده و بیش از 12.5  میلیون دلار کسب کرده است. یکی از افتخارات او برنده شدن جایزه 650 هزار یورویی در سال 2004 در بارسلونا از میان حریفان خبره و برتر بود. در پایان این دوره علاوه بر جایزه 10 میلیون دلاری، دستبند طلای الماس نشان را نیز به نام خود ثبت کرد. پس از او داریو سامارتینو با کسب 6 میلیون دلار در جایگاه دوم و الکس لیوینگستون با کسب 4 میلیون دلار جایزه در جایگاه سوم قرار گرفت.

حسین انسان از نام های موفق در عرصه بازی های پوکر است و طی سالیان با رقبای ماهری به رقابت های زیادی پرداخته و به کمک هوش و استعداد خود توانسته جوایز و پول های زیادی از این رقابت ها بدست آورد و در بین 10  مرد برتر پوکر باز جهان جای گیرد.

می توان از او به عنوان مسن ترین پوکر باز در میان برترین پوکر بازان دنیا طی 20 سال گذشته یاد کرد. برای شرکت در پنجاهمین مسابقات جهانی  پوکر که در لاس وگاس انجام شد یک سال تمام به صورت شبانه و روز تلاش کرد. حریفان قدرتمندی از کشورهای مختلف از جمله ایتالیا، کانادا، آمریکا داشت. نحوه بازی هر کدام از آن ها را آنالیز کرد و برای رسیدن به هدفش تلاش های بسیاری کرد.

مسابقه 11 روز طول کشید حسین حدود 8 ساعت با حریف ایتالیایی خود به رقابت پرداخت در سه ساعت اول بازی سامارتینو پیشتاز بود ولی او با یک جفت برگ پادشاه توانست حریف خود را شکست دهد و با کنار زدن رقیب های از جمله سامارتینو از ایتالیا و الکس لیوینگستون از کانادا توانست پیروز میدان شود. البته بیش از آن موفقیت های زیادی در آلمان و آمریکا داشت. برنده شدن در تورنمنت جهانی پوکر  WSOP  یکی از بزرگترین افتخارات او است.

پیش تر در رابطه با آنتونیو اسفندیاری دیگر ایرانی معروف در مسابقات پوکر نیز صحبت کرده بودیم.

پس از پیروزی نوئل فورلانگ 61 ساله در مسابقات سال 1999، حسین انسان مسن ترین پیروز این رقابت ها است. در مصاحبه ای که پس از پیروزی با وی انجام شد گفت باور نکردنی است. بسیار خوشحالم و از هوادارانم در آلمان و ایران متشکرم این بهترین احساس است که در همه عمرم داشتم.

او هم چنین اعلام کرده بود که این پول متعلق به من نیست و 30% از آن را باید به دوستانم که روی برد من سرمایه گذاری کرده اند بدهم اگر این پول را به آلمان منتقل کنم مبلغی بسیاری به عنوان مالیات کسر می شود به همین دلیل در بانکی در آمریکا سپرده گذاری کرده ام او هم چنین گفت قرار است بخش اعظمی از این پول را در اختیار علی دائی فوتبالیست معروف ایرانی برای کمک به سیل زدگان قرار دهد بخشی از آن را هم در اختیار انجمن خیریه ای که به کودکان سرطانی در جهان کمک می کنند قرار دهد.

وب سایت GG پوکر یکی از وب سایت های معتبر خارجی در حوزه پوکر آنلاین است، خانه پوکر ایرانیان این وب سایت را نیز پیشنهاد می‌کند.

1
0

آیا موافق شرایط خانه پوکر هستید؟

با توجه به فضای آلوده این روزهای سایت های بت و تشویق نوجوانان و جوانان به قمار و تبلیغات گول زننده کسب درآمد میلیونی در بازیهایی که هیچگونه شانسی برای پیروزی کاربر در نظر گرفته نشده  (بازی‌هایی نظیر انفجار ، سنگ کاغد قیچی) که همگی این بازیها از قبل برنامه نویسی شدن لازم دانستیم به نکاتی اشاره کنیم

هدف اصلی ما در خانه پوکر آگاه سازی کاربران است به گونه ای که در نگاه اول متوجه سایت های کلاهبردار بشن و در ادامه عواقب بازی و قمار کردن اشتباه آگاه شوند ، سیاست ما به هیچ وجه ، پوکر باز کردن آدم های عادی نیست تمام فعالیت ما برای این اساس است که به کسانی که سابقا پوکر باز بودند کمک کنیم که بهترین انتخاب را بکنند 

بسیاری از دوستان پیام میدن که مطالب آموزشی برای پوکر بازای مبتدی بزارید ، ما در مواجهه با همچین مواردی برادرانه ازشون خواهش میکنیم وارد این فضا نشن شما هم اگر با همچین مواردی مواجه شدین با هر ادبیاتی که میتوانید این موضوع رو به اطلاعشون برسونید

ما در خانه پوکر  بجای اینکه مطالب آموزشی پایه ای پوکر را بزاریم ، مطالب پیشرفته و ویدئو هایی تخصصی که در یوتیوب موجود نیست را برای پوکربازان حرفه ای خریداری میکنیم که با تسلط و کنترل بیشتری بازی کنند 

تیم ما به دسته بسیار محدودی از بازیکنان که اولا بالای ۲۰ سال هستند و بعد شغلشون پوکر هست و مهارت ، دانش ، آگاهی و بانکرول کافی برای بازی دارن و دنبال پیشرفت هستن و نمیخوان قمار کنن تحت شرایطی که ما اعلام می‌کنیم سرویس حرفه ای ارائه میدهد   

در آخر خاطرنشان میکنیم که پوکر یک بازی مهارتی است نه شانسی

پوکر دانش میخواد

پوکر مطالعه مستمر میخواد

پوکر آگاهی و مسؤلیت پذیری میخواد

پوکر بانکرول و مدیریت سرمایه میخواد

پوکر کنترل ذهن و هوش هیجانی برای کنترل احساسات میخواد  

در صورتیکه این شرایط را داشته باشید میتوانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید در غیر اینصورت هیچگونه سرویسی از ما دریافت نخواهید کرد