بلاگ خانه پوکر ایران
عمومی 2020-11-21 زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی دن کلمن

این روزها نام جوان ۳۰ ساله‌ی آمریکایی در میان پوکربازان حرفه‌ای به چشم می‌خورد. این جوان کم سن و سال کسی جز دنیل آلن کلمن نیست که البته او را دن کلمن صدا می‌زنند.

دوران کودکی تا شروع پوکر

او در ۱۱ جولای در سال ۱۹۹۰ در ایالت ماساچوست آمریکا متولد شد. اطلاعات زیادی درباره‌ی کودکی او نداریم اما علاقه‌ی او به بازی قمار مطمئنا از دوران کودکی شکل گرفته است. دن کلمن در شروع کارش به عضویت سایتهای شرط بندی درآمد و چون به موفقیت چشمگیری نرسید به سمت بازی پوکر رفت.

اولین مسابقاتی که دن در آنها شرکت کرد، مسابقات heads-up tournaments بود. این مسابقات به صورت دو نفره انجام می‌شود.

دنیل کلمن اولین تورنمنت خود را در سن ۱۸ سالگی شرکت کرد. او در این مسابقات موفق به کسب مقام چهارم شد و جایزه‌ی ۲۳ هزار دلاری آن را برد. این تورنمنت در سال ۲۰۰۸ در ایتالیا برگزار شده بود.

همچنین در سال ۲۰۰۹ وقتی تنها ۱۹ سال داشت در تورنمنتی دیگر در شهر بارسلونا موفق به کسب مقام دوازدهم شده و جایزه‌ی ۸ هزار دلاری را برنده شد.

دن کلمن و پوکر حرفه‌ای

دن کولمن

با اینکه کلمن مبالغ خوبی تا سال ۲۰۱۴ برنده نشده بود و در اصل یک پوکر باز گمنام به شمار می‌آمد اما از سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ در تورنمنتهای محلی شرکت کرده و مقام هایی کسب کرده بود.

او در سال ۲۰۱۴ توانست در تورنمنتی که در مونت کارلو برگزار شده بود، مقام اول را بدست آورد و این برد برایش جایزه‌ای ۲.۱ میلیون دلاری به ارمغان آورد.

این برد یک موفقیت قابل توجه برای این جوان که تا به حال در دنیای پوکر شناخته نشده بود، به حساب می‌آمد. اما برایش کافی نبود.

دن کلمن در همان سال ۲۰۱۴ در مسابقات جهانی شرکت کرد اما در دوبخش ابتدایی نتوانست چندان موفق شود. با این حال از بازی سری جهانی کناره گیری نکرد و ادامه داد.

قهرمانی‌های جهانی

در بازیهای سری جهانی بخشی به نام Big One for One Drop وجود دارد. بالاترین مبلغ ورودی این بخش، یک میلیون دلار در سال ۲۰۱۲ بود و منجر به برد پوکر باز موفق ایرانی آنتونیو اسفندیاری شد. او ۱۸ میلیون دلار این بازی را برد در حالی که تعداد شرکت کننده‌ها در آن سال ۴۸ نفر بود.

این تورنمنت ها در سال ۲۰۱۳ ادامه پیدا کرده و این بخش با ورودی ۱۱۱ هزار دلار و ۱۶۶ شرکت کننده مبلغ ۴ میلیون دلار را به نفر اول جایزه داد.

سرنوشت پوکر باز جوان آمریکایی در دور سوم این تورنمنتها رقم خورد. در سال ۲۰۱۴ در حالی که دن کلمن تنها ۲۴ ساله بود، بعد از برد هیجان انگیز آنتونیو در سال ۲۰۱۲، با بردن مبلغ ۱۵.۳ توانست یکی دیگر از قهرمانی‌های عجیب و شگفت انگیز این بخش از مسابقات را رقم بزند. بعد از آن سال هنوز کسی نتواسته در این بخش به چنین مبالغی دست پیدا کند.

اما جالب تر از آن اینکه دن پس از این برد بسیار خونسرد برخورد کرد و حتی به اصرار خبرنگاران نیمچه لبخندی بر صورتش نقش بست.

ادامه‌ی قهرمانی‌ها

دنیل کلمن پس این برد جذاب باز هم در سال ۲۰۱۴ به بازیهایش ادامه داد و در تورنمنتی در اسپانیا ۱.۱ میلیون دلار برد.

او که اعتماد به نفس خوبی در پوکر پیدا کرده بود، سال بعد هم در همان مسابقات One Drop، شرکت کرد و اینبار با کسب مقام سوم مسابقات ۱.۵ میلیون دلار را برنده شد.

کلمن تا سال ۲۰۱۷ به شرکت در مسابقات و تورنمنتهای پوکر ادامه داد و آخرین مبلغ چشمگیر ثبت شده برای او ۷۵۹ هزار دلار است.

اما پس از سال ۲۰۱۷، دن کلمن که درخشش بی نظیر او در مسابقات زبانزد خاص و عام بود، از دنیای پوکر خداحافظی کرد.

زندگی شخصی

دن کلمن

دنیل کلمن از افراد معروفی به حساب می‌آید که زندگی بی‌حاشیه‌ای را انتخاب کرده و کمتر می‌توان اطلاعاتی از او و کارهایش به دست آورد. او در حال حاضر در ریوی برزیل ساکن است و دوران آرامی را همراه دوست دخترش سپری می‌کند.

شما می‌توانید با ثبت نام در امپرور پوکر و ثبت نام در بت فوروارد و پروز پوکر از پشتیبانی خانه پوکر ایرانیان استفاده کنید.

1
0

آیا موافق شرایط خانه پوکر هستید؟

با توجه به فضای آلوده این روزهای سایت های بت و تشویق نوجوانان و جوانان به قمار و تبلیغات گول زننده کسب درآمد میلیونی در بازیهایی که هیچگونه شانسی برای پیروزی کاربر در نظر گرفته نشده  (بازی‌هایی نظیر انفجار ، سنگ کاغد قیچی) که همگی این بازیها از قبل برنامه نویسی شدن لازم دانستیم به نکاتی اشاره کنیم

هدف اصلی ما در خانه پوکر آگاه سازی کاربران است به گونه ای که در نگاه اول متوجه سایت های کلاهبردار بشن و در ادامه عواقب بازی و قمار کردن اشتباه آگاه شوند ، سیاست ما به هیچ وجه ، پوکر باز کردن آدم های عادی نیست تمام فعالیت ما برای این اساس است که به کسانی که سابقا پوکر باز بودند کمک کنیم که بهترین انتخاب را بکنند 

بسیاری از دوستان پیام میدن که مطالب آموزشی برای پوکر بازای مبتدی بزارید ، ما در مواجهه با همچین مواردی برادرانه ازشون خواهش میکنیم وارد این فضا نشن شما هم اگر با همچین مواردی مواجه شدین با هر ادبیاتی که میتوانید این موضوع رو به اطلاعشون برسونید

ما در خانه پوکر  بجای اینکه مطالب آموزشی پایه ای پوکر را بزاریم ، مطالب پیشرفته و ویدئو هایی تخصصی که در یوتیوب موجود نیست را برای پوکربازان حرفه ای خریداری میکنیم که با تسلط و کنترل بیشتری بازی کنند 

تیم ما به دسته بسیار محدودی از بازیکنان که اولا بالای ۲۰ سال هستند و بعد شغلشون پوکر هست و مهارت ، دانش ، آگاهی و بانکرول کافی برای بازی دارن و دنبال پیشرفت هستن و نمیخوان قمار کنن تحت شرایطی که ما اعلام می‌کنیم سرویس حرفه ای ارائه میدهد   

در آخر خاطرنشان میکنیم که پوکر یک بازی مهارتی است نه شانسی

پوکر دانش میخواد

پوکر مطالعه مستمر میخواد

پوکر آگاهی و مسؤلیت پذیری میخواد

پوکر بانکرول و مدیریت سرمایه میخواد

پوکر کنترل ذهن و هوش هیجانی برای کنترل احساسات میخواد  

در صورتیکه این شرایط را داشته باشید میتوانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید در غیر اینصورت هیچگونه سرویسی از ما دریافت نخواهید کرد