سایت خانه پوکر ایرانیان زیر نظر افرادی با تجربه و علاقه‌مند به پوکر در حال فعالیت است و در تمامی بخش های این مارکت از جمله امنیت و اعتبار سنجی وبسایت ها ، بررسی رابط کاربری و تجربه کاربری ( UI , UX ) ، آموزش و ویدئو های تخصصی و .. فعالیت چشمگیری داشته و آماده ارائه خدمات حرفه‌ای به تمامی بازیکنان می‌باشد.

امروزه در فضای پوکر آنلاین باید به امنیت و عادلانه بودن عملکرد سایت‌ها توجه ویژه‌ای داشت. سایت خانه پوکر ایرانیان به شما اطمینان می‌دهد تا با کنکاش و بررسی تخصصی و دقیق تمامی سایت های معرفی شده، فضایی امن، عادلانه و مطمئن را به بازیکنان ارائه دهد. و همچنین بازیکنان را از وجود سایت‌هایی که عملکرد ضعیف و ناعادلانه دارند مطلع سازد. این امر می‌تواند به امن تر شدن مارکت پوکر ایران، رونق سایت‌های حرفه‌ای و تضعیف سایت‌های متقلب کمک کند که به صورت بالقوه هدف اول و اصلی تیم خانه پوکر ایرانیان است.

هدف دیگر مجموعه‌ ما ، آگاهی دادن نسبت به خطرات موجود در این مسیر و تشویق بازیکنان به بازی مسئولانه است. تیم ما حاضر است با توجه به علاقه و سطح بودجه بازی به تمامی بازیکنان تفریحی و حرفه‌ای، محیطی مناسب را پیشنهاد دهد.

اگر بازیکن پای ثابت یا ایجنت پوکر هستید می توانید در قسمت تماس با ما برای اطلاعات دقیق‌تری از انواع سرویس و توافقات لازم با ما ارتباط باشید.